Als ik een groot bestand van internet wil dowl. Nu bijvoorbeeld FEAR demo. Loopt de dowl ongeveer bij 40 procent vast zowel bij firefox als internet expoler. Alleen bij IE krijg in een foutmelding dat de server niet meer bereikbaar is. Terwijl ik al verschillede servers heb geprobeerd. Zou iemand mij kunnen helpen met dit probleem.
Moet je ff download accelerator downloade vanaf deze site: http://www.speedbit.com/ Als je download dan op de een of andere manier stopt dan zet die download accel. um op pauze en kan je dus verdergaan waar je gebleven bent zonder het bestand weer helemaal opnieuw te downloaden
Je kan ook Free Download Manager (FDM) gebruiken. Hij werkt iets lastiger dan Speedbit Download Accelerator, maar bij FDM heb je niet zoveel van die reclame zooi. Het werkt met hetzelfde principe, je kan bestanden ook gewoon hervatten als het downloaden niet goed gaat door een server fout. FDM kun je hier downloaden: http://www.freedownloadmanager.org/download.htm Ik vind het trouwens maar vaag dat IE en Firefox nog geen ingebouwde download manager hebben.
of Leechget, is helemaal freeware: http://www.google.nl/url?sa=t&ct=res&cd=1&url=http://www.leechget.net/en/&ei=Wo4YQ-YnjZaIAsHy1NcM